Amc Filter auto-onderdelen
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16 x 16 - 2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 13/16 x 16 - 2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 371 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 337 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 224 |
| Breedte [mm] | 221 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 263 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 187 |
| Breedte [mm] | 158 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 283 |
| Breedte [mm] | 260 |
| Hoogte [mm] | 85 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 699 |
| Breedte [mm] | 361 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 251 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
