Amc Filter auto-onderdelen
Filter insert
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 353 |
| Breedte [mm] | 124 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 394 |
| Breedte [mm] | 182 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 232 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 255 |
| Breedte [mm] | 182 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 141 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Opschroeffilter, M30x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | M30x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
