Amc Filter auto-onderdelen
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Opschroeffilter, M36x1.5, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
Opschroeffilter, M36x1.5, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Opschroeffilter, M24 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M24 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 28 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
| Buitendraad 2 [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 209 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Voorfilter, Filter insert
| Hoogte [mm] | 148 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 335 |
| Breedte [mm] | 92 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 22 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 265 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M24 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | M24 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 197 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 19 |
