Amc Filter auto-onderdelen
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 255 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 12 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 17 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 17 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 208 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 133 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
Fijnfilter
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 162 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Fijnfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 238 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
