Amc Filter auto-onderdelen
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking
| Filter type | Met antibacteriële werking |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 57 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 289 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 470 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 530 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 668 |
| Breedte [mm] | 119 |
| Hoogte [mm] | 24 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 831 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 221 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 129 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 157 |
| Breedte [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 14 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 341 |
| Breedte [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 185 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 318 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 251 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Zonder watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 276 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
