Amc Filter auto-onderdelen
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Opschroeffilter, M24 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | M24 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M27x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | M27x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 1-12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Hoogte [mm] | 148 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 335 |
| Breedte [mm] | 92 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 144 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 22 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 181 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 94 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 267 |
| Breedte [mm] | 242 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
