Amc Filter auto-onderdelen
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 173 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met behuizing
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Behuizing | Met behuizing |
Pijpfilter, Met behuizing
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 198 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 303 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
