×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10012
Pijpfilter
FFF-10012
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 31,86
€ 15,61
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10013
Pijpfilter
FFF-10013
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
€ 19,36
€ 9,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10015
Pijpfilter
FFF-10015
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
€ 23,75
€ 11,88
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10017
Pijpfilter
FFF-10017
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
€ 7,18
€ 3,59
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10019
Filter insert
FFF-10019
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 68 |
€ 38,60
€ 18,91
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,60
€ 40,66
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-3501
Opschroeffilter, 1-14UNS
FFF-3501
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | 1-14UNS |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
€ 54,97
€ 26,93
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10001
Filter insert
FOF-10001
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
€ 14,60
€ 7,31
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10002
Filter insert
FOF-10002
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
€ 33,15
€ 16,25
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10004
Filter insert
FOF-10004
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
€ 10,70
€ 5,35
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10005
Opschroeffilter, 3/4-16
FOF-10005
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
€ 12,56
€ 6,28
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10006
Opschroeffilter, M20x1.5mm
FOF-10006
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
€ 10,81
€ 5,41
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10007
Opschroeffilter, 3/4-16
FOF-10007
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 13,83
€ 8,02
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10008
Opschroeffilter, M20x1,5
FOF-10008
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
€ 12,11
€ 6,06
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter GA-302
Filter insert
GA-302
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
€ 21,74
€ 10,88
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter GA-305
Filter insert
GA-305
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
€ 15,79
€ 7,90
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter GA-307
Filter insert
GA-307
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
€ 22,74
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter GA-308
Filter insert
GA-308
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
€ 20,74
€ 10,37
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter GF-503
Pijpfilter, M12x1.25mm
GF-503
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 26,56
€ 13,29
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-674
Filter insert
HA-674
| Hoogte [mm] | 294 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 191 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
€ 161,54
€ 9,69
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-711
Filter insert
HA-711
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
€ 21,40
€ 10,71
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-715
Filter insert
HA-715
| Hoogte [mm] | 218 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 200 |
| Binnendiameter1 [mm] | 130 |
€ 48,46
€ 23,74
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-719
Filter insert
HA-719
| Lengte [mm] | 191 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
€ 14,77
€ 7,39
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-722
Filter insert
HA-722
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 193 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
€ 70,56
€ 33,87
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-723
Filter insert
HA-723
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 238 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 25,46
€ 12,73
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-730
Filter insert
HA-730
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
€ 33,36
€ 16,35
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-731
Filter insert
HA-731
| Hoogte [mm] | 304 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
| Binnendiameter1 [mm] | 127 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
€ 91,81
€ 44,07
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-739
Filter insert
HA-739
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
€ 29,15
€ 14,58
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter HA-740
Filter insert
HA-740
| Lengte [mm] | 294 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
€ 32,44
€ 15,90
Tijdelijk uitverkocht
