×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Interieurfilter AMC Filter HC-8121C
Carbon filter
HC-8121C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 37,50
€ 18,38
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter HC-8230X
Met anti-allergische werking
HC-8230X
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 17 |
€ 30,87
€ 15,12
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-1943
Opschroeffilter, 3/4 - 16
HF-1943
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
€ 50,26
€ 28,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-621
Pijpfilter, M12x1.25-6H
HF-621
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25-6H |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25-6H |
€ 26,29
€ 13,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-622
Pijpfilter
HF-622
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
€ 41,12
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-623
Pijpfilter
HF-623
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 34,35
€ 16,83
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-633
Pijpfilter
HF-633
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 68,10
€ 32,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-642
Filter insert
HF-642
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
€ 10,02
€ 5,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-655A
Filter insert
HF-655A
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
€ 34,45
€ 16,88
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-659
Opschroeffilter, 1 - 14
HF-659
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 14 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
€ 32,52
€ 15,94
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-669
Filter insert
HF-669
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 41,48
€ 15,34
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-671
Filter insert
HF-671
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
€ 82,52
€ 39,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-854
Pijpfilter
HF-854
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
€ 13,41
€ 7,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 109,26
€ 52,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8854
Pijpfilter, M12 P1.25
HF-8854
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 31,70
€ 15,54
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8856
Pijpfilter, M12 P1.25
HF-8856
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 37,64
€ 21,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8857
Pijpfilter, M12x1.25mm
HF-8857
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 47,93
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8958
Pijpfilter, M12 x 1.25-6H
HF-8958
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Schroefdraad ingang | M12 x 1.25-6H |
| Schroefdraad uitgang | M12 x 1.25-6H |
€ 43,85
€ 21,49
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8959
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
HF-8959
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 54,03
€ 26,47
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8961
Pijpfilter, M12 P1.25
HF-8961
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 42,51
€ 20,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8963
Pijpfilter, M12 P1.25
HF-8963
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
€ 63,25
€ 30,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8964
Pijpfilter
HF-8964
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 28,04
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8967
Pijpfilter
HF-8967
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
€ 258,43
€ 118,88
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8970
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
HF-8970
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 46,85
€ 22,95
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8973
Pijpfilter
HF-8973
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
€ 142,73
€ 67,08
Tijdelijk uitverkocht
