×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Luchtfilter AMC Filter MA-579
Filter insert
MA-579
| Hoogte [mm] | 196 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 116 |
€ 65,73
€ 31,54
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter MA-581
Filter insert
MA-581
| Lengte [mm] | 339 |
| Breedte [mm] | 138 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
€ 24,03
€ 12,02
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter MA-585
Filter insert
MA-585
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 16,48
€ 8,24
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter MA-586
Filter insert
MA-586
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 226 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
€ 22,00
€ 11,00
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter MA-592
Filter insert
MA-592
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 285 |
| Binnendiameter1 [mm] | 232 |
€ 31,30
€ 15,34
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter MC-4015X
Met anti-allergische werking
MC-4015X
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 232 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 45 |
€ 38,14
€ 18,68
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter MC-4023
Pollenfilter
MC-4023
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Hoogte [mm] | 20 |
€ 13,55
€ 6,78
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter MC-4025
Pollenfilter
MC-4025
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 12 |
€ 13,44
€ 6,73
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter MC-5101
Pollenfilter
MC-5101
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 172 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 14 |
€ 39,81
€ 19,51
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter MC-5116X
Met anti-allergische werking
MC-5116X
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 228 |
| Breedte [mm] | 104 |
| Hoogte [mm] | 21 |
€ 40,86
€ 20,03
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4457
Pijpfilter, M12 P1.25
MF-4457
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
€ 30,10
€ 15,05
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4458
Pijpfilter, M12 P1.25
MF-4458
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
€ 60,22
€ 29,51
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-451
Filter insert
MF-451
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 19,11
€ 11,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4640
Pijpfilter, M14 P1.5, M12 P1.25
MF-4640
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14 P1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 34,84
€ 17,07
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4643
Pijpfilter, M12x1.25mm
MF-4643
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 33,53
€ 16,43
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4653
Pijpfilter, M12xP1.25
MF-4653
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12xP1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12xP1.25 |
€ 30,00
€ 15,00
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4655
Pijpfilter, M12 x 1.25
MF-4655
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12 x 1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 x 1.25 |
€ 27,52
€ 13,76
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4661
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
MF-4661
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 34,32
€ 16,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4663
Pijpfilter, M14 P1.5, M12 P1.25
MF-4663
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Schroefdraad ingang | M14 P1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 21,27
€ 10,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4667
Pijpfilter
MF-4667
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
€ 103,03
€ 57,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4671
Filter insert, M20 P1.5
MF-4671
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
€ 19,26
€ 9,63
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4673
Filter insert
MF-4673
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 53,69
€ 26,31
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-4681
Pijpfilter, M14xP1.5
MF-4681
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M14xP1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 40,84
€ 23,28
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-539
Pijpfilter
MF-539
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 119 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
€ 51,22
€ 25,10
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-540
Pijpfilter
MF-540
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 50,61
€ 24,80
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter MF-543
Pijpfilter
MF-543
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 22,76
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
