×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Luchtfilter AMC Filter SA-9066
Filter insert
SA-9066
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 231 |
| Buitendraad 2 [mm] | 224 |
€ 21,77
€ 10,89
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9067
Filter insert
SA-9067
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
€ 28,21
€ 14,11
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9072
Filter insert
SA-9072
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 247 |
€ 35,80
€ 20,41
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9095
Filter insert
SA-9095
| Lengte [mm] | 324 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
€ 31,02
€ 15,20
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9102
Filter insert
SA-9102
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
€ 21,93
€ 10,96
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9854
Filter insert
SA-9854
| Lengte [mm] | 287 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
€ 31,10
€ 15,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9859
Filter insert
SA-9859
| Lengte [mm] | 348 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
€ 54,33
€ 26,62
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9860
Filter insert
SA-9860
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
€ 33,82
€ 16,58
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter SA-9861
Filter insert
SA-9861
| Lengte [mm] | 303 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
€ 39,99
€ 19,59
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9512
Pollenfilter
SC-9512
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 203 |
| Breedte [mm] | 181 |
| Hoogte [mm] | 17 |
€ 10,78
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9602
Pollenfilter
SC-9602
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 17 |
€ 24,66
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9602C
Carbon filter
SC-9602C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 19 |
€ 32,09
€ 15,72
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9605
Pollenfilter
SC-9605
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 17 |
€ 17,19
€ 9,97
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9606X
Met anti-allergische werking
SC-9606X
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 40 |
€ 58,09
€ 28,46
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter SC-9609
Pollenfilter
SC-9609
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 205 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Hoogte [mm] | 40 |
€ 53,82
€ 26,38
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-946
Filter insert
SF-946
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
€ 154,63
€ 72,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-947
Filter insert
SF-947
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
€ 136,09
€ 63,96
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-957
Pijpfilter
SF-957
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 10,91
€ 5,46
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-963
Filter insert
SF-963
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
€ 13,87
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-980
Pijpfilter, M14 x 1.5-6g
SF-980
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Schroefdraad ingang | M14 x 1.5-6g |
| Schroefdraad uitgang | M14 x 1.5-6g |
€ 39,37
€ 22,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-988
Pijpfilter, M14x1.5-6H
SF-988
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 108,02
€ 51,85
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-990
Pijpfilter
SF-990
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 173 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 65,85
€ 31,61
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9952
Pijpfilter
SF-9952
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
€ 11,87
€ 5,94
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9966
Opschroeffilter, M22 P1.5, M20 P1.5
SF-9966
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
€ 20,63
€ 10,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9968
Filter insert
SF-9968
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
€ 9,49
€ 4,74
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9969
Pijpfilter
SF-9969
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 39,24
€ 19,23
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9971
Pijpfilter
SF-9971
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 28,88
€ 14,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9974
Pijpfilter
SF-9974
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 7,79
€ 3,90
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter SO-701
Opschroeffilter, M20x1.5mm
SO-701
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
€ 11,23
€ 5,61
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter SO-804
Opschroeffilter, M20 P1.5
SO-804
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
€ 34,84
€ 17,07
Tijdelijk uitverkocht
