×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Brandstoffilter AMC Filter TF-1653
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1653
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 35,43
€ 17,36
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1654
Opschroeffilter, M14x1,5, M12x1,25
TF-1654
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
€ 29,92
€ 17,06
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1655
Pijpfilter
TF-1655
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
€ 48,24
€ 23,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1657
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1657
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 24,73
€ 12,37
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1659
Pijpfilter, M12 P1.25
TF-1659
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 37,92
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1756
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1756
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 34,80
€ 19,83
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1757
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1757
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 113 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 41,95
€ 20,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1851
Pijpfilter, M12 P1.25
TF-1851
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 35,71
€ 17,50
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1859
Filter insert
TF-1859
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 106 |
| Buitendraad 2 [mm] | 97 |
€ 12,69
€ 6,35
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1941
Pijpfilter, M14x1.5mm
TF-1941
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 40,18
€ 19,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1951
Pijpfilter, M12x1,25mm
TF-1951
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M12x1,25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25mm |
€ 47,83
€ 23,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1961
Pijpfilter
TF-1961
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 45,50
€ 22,29
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1962
Pijpfilter
TF-1962
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 62,53
€ 30,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1971
Pijpfilter
TF-1971
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 14,39
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1973
Opschroeffilter, M14x1,5, M12x1,25
TF-1973
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
€ 59,00
€ 28,91
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1974
Pijpfilter
TF-1974
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
€ 7,80
€ 3,91
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1977
Pijpfilter
TF-1977
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
€ 126,25
€ 59,34
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1979
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,25
TF-1979
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
€ 31,92
€ 15,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1981
Filter insert
TF-1981
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
€ 58,47
€ 28,65
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-113
Filter insert
TO-113
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 15,44
€ 7,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-125
Filter insert
TO-125
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 18,77
€ 10,89
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-136
Opschroeffilter, 3/4 - 16
TO-136
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
€ 10,74
€ 5,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-149
Opschroeffilter, M20x1.5
TO-149
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
€ 11,51
€ 5,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-150
Opschroeffilter, 3/4 - 16
TO-150
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
€ 10,55
€ 5,28
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter TO-151
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
TO-151
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
€ 12,78
€ 6,39
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter YF-9103
Filter insert
YF-9103
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
€ 10,16
€ 5,08
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10029
Voorfilter, Filter insert
FAF-10029
| Lengte [mm] | 313 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
€ 32,67
€ 16,01
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10030
Filter insert
FAF-10030
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
€ 63,65
€ 31,18
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10037
Filter insert
FAF-10037
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
€ 30,49
€ 14,94
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10042
Filter insert
FAF-10042
| Lengte [mm] | 302 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
€ 35,33
€ 17,32
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10048
Filter insert
FAF-10048
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
€ 40,17
€ 19,69
Tijdelijk uitverkocht
