Automaatbak filter
Bij de werking van een automatische transmissie is het belangrijk dat de druk en de kwaliteit van de olie in orde is. Deze olie zorgt namelijk voor een soepele overgang tijdens het schakelen. Wanneer de olie niet helemaal meer kwalitatief in orde is wordt deze eruit gefilterd door de automatische transmissie filter die in de transmissie zit. Wanneer deze olie niet gefilterd zou worden, kan die schade opleveren aan je versnellingsbak en die komt de auto niet ten goede. Zorg er dus te allen tijden voor dat de filter zijn werk nog naar behoren doet. Is uw filter niet helemaal meer in orde, schaf dan snel een nieuwe aan bij carpartsdirect.be. Wij verkopen verschillende soorten transmissiefilters uit ons assortiment. Deze filters hebben de beste kwaliteit en zijn van originele auto(-onderdelen)merken. Bestel dus gemakkelijk en snel via carpartsdirect.be!
Filter insert, CTV-automaat (traploos), Met pakkingen, In versnellingsbakbehuizing
| Filter type | Filter insert |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | In versnellingsbakbehuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 207 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 144 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 3/8" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 3/8" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 241 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 323 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 485 |
Zeeffilter
| Filter type | Zeeffilter |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Lengte [mm] | 191 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Aantal gaten voor montage | 13 |
| Lengte [mm] | 232 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 154 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 249 |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 199 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CTV-automaat (traploos), Zeeffilter, Met afdichtring, Met oliebakafdichting
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Breedte [mm] | 111 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 130 |
Met oliebakafdichting, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Materiaal pakking | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Zonder pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W 3 B 050, W 4 B 025
| Type versnellingsbak | W 3 B 050, 722.0, W 4 B 025, 722.1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 3 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W 4 A 020, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met pakking
| Type versnellingsbak | W 4 A 020, 722.4 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Zonder pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722.3 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
W7C 700, W7C 1000, W7X 700
| Type versnellingsbak | W7C 700, W7C 1000, 722.9, W7X 700, W7N 700, W7B 700, K7C 1000 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Zonder pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722.7 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
W5A 180, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking
| Type versnellingsbak | 722.7, W5A 180 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, WFC 280, CTV-automaat (traploos)
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | WFC 280, 722.8 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WFC 280, CTV-automaat (traploos), Met pakking
| Type versnellingsbak | WFC 280, 722.8 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Zonder pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukfilter, K7X400, K7X350, 7G-DCT
| Filter type | Drukfilter |
| Type versnellingsbak | K7X400, K7X350, 7G-DCT, K7A240, K7A350, 8F-DCT |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 8 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 7G-DCT, K7A240
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 7G-DCT, 724.0, K7A240, K7A350, K7X350, K7X400 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7G-TRONIC PLUS, W7N 700, W7C 700, W7C 1000
| Type versnellingsbak | 7G-TRONIC PLUS, W7N 700, W7C 700, W7C 1000, W7B 700, K7X 1000, K7C 1000, 722.9, W7X 700 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Kwaliteit | OE-SPECIFICATION |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7G-DCT DUPLEX CLUTCH
| Type versnellingsbak | 7G-DCT DUPLEX CLUTCH |
| Voor OE nummer | 2463772400 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OCK S-TRONIC, DL382, 0CK325149D
| Type versnellingsbak | OCK S-TRONIC, DL382 |
| Voor OE nummer | 0CK325149D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OCK S-TRONIC, 7SPEED, 0CK325121D
| Type versnellingsbak | OCK S-TRONIC, 7SPEED |
| Voor OE nummer | 0CK325121D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
