Automaatbak filter
Bij de werking van een automatische transmissie is het belangrijk dat de druk en de kwaliteit van de olie in orde is. Deze olie zorgt namelijk voor een soepele overgang tijdens het schakelen. Wanneer de olie niet helemaal meer kwalitatief in orde is wordt deze eruit gefilterd door de automatische transmissie filter die in de transmissie zit. Wanneer deze olie niet gefilterd zou worden, kan die schade opleveren aan je versnellingsbak en die komt de auto niet ten goede. Zorg er dus te allen tijden voor dat de filter zijn werk nog naar behoren doet. Is uw filter niet helemaal meer in orde, schaf dan snel een nieuwe aan bij carpartsdirect.be. Wij verkopen verschillende soorten transmissiefilters uit ons assortiment. Deze filters hebben de beste kwaliteit en zijn van originele auto(-onderdelen)merken. Bestel dus gemakkelijk en snel via carpartsdirect.be!
Filter insert, 0AW, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0AW, CTV-automaat (traploos), Met pakking, Filter insert
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Filter insert |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
AL550, AL450, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | AL550, AL450 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Filter type | Filter insert |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
S-Tronic (DL501), 0B5, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Type versnellingsbak | S-Tronic (DL501), 0B5 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
S-Tronic (DL501), 0B5, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 7 versnellingen
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Type versnellingsbak | S-Tronic (DL501), 0B5 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Drukfilter, 0CK 325 121 D, 0CK
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Filter type | Filter insert, Drukfilter |
| Voor OE nummer | 0CK 325 121 D |
| Type versnellingsbak | 0CK, DL382, 0CL, 0CJ |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zeeffilter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4L30E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, GM, Met pakking
| Type versnellingsbak | 4L30E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4L30E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, GM, Met pakking
| Type versnellingsbak | 4L30E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5HP18, A5S310Z, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF
| Type versnellingsbak | 5HP18, A5S310Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5HP24 FLA, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF, Met pakking
| Type versnellingsbak | 5HP24 FLA |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 22 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5HP30, A5S560Z, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF
| Type versnellingsbak | 5HP30, A5S560Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5HP19, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, ZF, Met pakking
| Type versnellingsbak | 5HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5L40E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, GM, Met pakking
| Type versnellingsbak | 5L40E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 20 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6L45R, 6L45E, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, GM
| Type versnellingsbak | 6L45R, 6L45E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6HP26, 6HP32, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, ZF
| Type versnellingsbak | 6HP26, 6HP32 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5L40E, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, gasket: rubber/metal, Met pakking
| Type versnellingsbak | 5L40E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | Gasket |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 20 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W 4 A 028, W 4 A 040, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Type versnellingsbak | 722.3, W 4 A 028, W 4 A 040 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W4A 040, W4A 055
| Type versnellingsbak | 722.3, W4A 040, W4A 055, 722.5, W5A 030 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5A 180, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, MERCEDES-BENZ
| Type versnellingsbak | 722.7, W5A 180 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W 4 A 020, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, MERCEDES-BENZ
| Type versnellingsbak | 722.4, W 4 A 020 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4F27E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, GM, Set
| Type versnellingsbak | 4F27E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | GM |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CD4E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met pakking
| Type versnellingsbak | CD4E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, 46321-39010, Met pakking
| Filter type | Zeeffilter |
| Voor OE nummer | 46321-39010 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, Met oliebakafdichting
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jatco JF011E, CTV-automaat (traploos), Met pakking
| Type versnellingsbak | Jatco JF011E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
