×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Denso auto-onderdelen
Categorieën
- Airco compressor
- Airco droger
- Airco verdamper
- Bobine
- Bougie
-
Toon minder Toon meer
- Brandstofpomp
- Condensor airco
- Dynamo
- EGR-klep
- Expansieventiel airco
- Gloeibougie
- Injector
- Intercooler
- Interieurfilter
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Kachelweerstand
- Klein electro
- Krukassensor
- Lambda-sonde
- Luchtmassameter
- Map sensor
- Nokkenas sensor
- Oliekoeler
- Radiateur
- Ruitenwissers
- Schakelaar
- Sensor diverse
- Startmotor
- Temperatuursensor
- Ventilator motor
- Voorschakelweerstand
×
8122 Resultaten
×
Filter op
Starter Denso DSN2112
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN2112
| Brutogewicht [g] | 9070 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,75 |
€ 611,91
€ 489,53
Tijdelijk uitverkocht
Bedieningselement, airconditioning Denso DAT09025
DAT09025
| Brutogewicht [g] | 120 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Voor OE nummer | 77367180 |
€ 57,91
€ 53,28
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Denso DET-2020
DENSO, M14x1.5, PTC
DET-2020
| Brutogewicht [g] | 87 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
€ 266,14
€ 93,15
Tijdelijk uitverkocht
Airco droger/filter Denso DFD99543
-
DFD99543
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1820 |
| Gewicht [g] | 1740 |
| Voor OE nummer | 82000471 |
€ 65,16
€ 65,16
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Denso DAN1021
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
DAN1021
| Brutogewicht [g] | 5520 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
€ 359,54
€ 280,44
Tijdelijk uitverkocht
€ 30,25
€ 29,64
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN44012
Met droger, R 134a
DCN44012
| Brutogewicht [g] | 3400 |
| Gewicht [g] | 1290 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 244,88
€ 195,90
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50119
Met droger, R 134a
DCN50119
| Brutogewicht [g] | 3000 |
| Gewicht [g] | 1380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 193,02
€ 156,34
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50121
Met droger, R 134a
DCN50121
| Brutogewicht [g] | 2950 |
| Gewicht [g] | 2120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 197,35
€ 159,85
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Denso DCP02096
VW-Group, DENSO, 7L6820808
DCP02096
| Brutogewicht [g] | 6648 |
| Gewicht [g] | 5838 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | VW-Group, DENSO |
| Voor OE nummer | 7L6820808 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
€ 718,03
€ 574,42
Tijdelijk uitverkocht
Airco verdamper Denso DEV12006
DEV12006
| Brutogewicht [g] | 1550 |
| Netlengte [mm] | 306 |
| Netbreedte [mm] | 181 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
€ 132,97
€ 134,30
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Denso DM-555
-, Beugel wisserblad, 8250A203
DM-555
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 208 |
| Gewicht [g] | 165 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Voor OE nummer | 8250A203 |
€ 15,56
€ 9,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0501
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0501
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-48050 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 224,71
€ 168,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1076
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
DOX-1076
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 95,99
€ 69,12
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IX22B
-, 9806957916HE, Removable SAE, M12x1.25
IX22B
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 9806957916HE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 28,69
€ 22,95
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3072
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3072
| Brutogewicht [g] | 4360 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
€ 339,44
€ 118,81
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN40007
-, 601x337x16, 80110SMGE01, Met droger
DCN40007
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 2900 |
| Gewicht [g] | 1957 |
| Afmeetingen radiateur | 601x337x16 |
| Hoogte [mm] | 337 |
| Breedte [mm] | 601 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 80110SMGE01 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 175,74
€ 135,31
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50115
Met droger, R 134a
DCN50115
| Brutogewicht [g] | 2650 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 242,29
€ 196,25
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50117
Met droger, R 134a
DCN50117
| Brutogewicht [g] | 2600 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 225,00
€ 184,50
Tijdelijk uitverkocht
Verstuiver/Injector Denso DCRI400520
23670-19015, DENSO, TOYOTA, elektrisch bediend
DCRI400520
| Brutogewicht [g] | 659 |
| Gewicht [g] | 459 |
| Voor OE nummer | 23670-19015 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Voor fabrikant | TOYOTA |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
€ 611,07
€ 543,86
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Denso DPS99906
-, UNIVERSAL, 7/16" 20 UNF-2B, UNF-schroefdraad
DPS99906
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 85 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Voor fabrikant | UNIVERSAL |
| Schroefdraadmaat | 7/16" 20 UNF-2B |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Type stekker | Female |
€ 32,44
€ 32,44
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM36007
-, 45111AG010, Aluminium, Kunststof
DRM36007
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 4519 |
| Gewicht [g] | 2839 |
| Voor OE nummer | 45111AG010 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 340 |
| Netbreedte [mm] | 686 |
| Materiaal | Aluminium |
| Frame materiaal | Kunststof |
€ 242,00
€ 183,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso DXE22HQR-D11S
-, Solid SAE, M12x1.25, 14 mm
DXE22HQR-D11S
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 44 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
€ 42,79
€ 28,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,30
€ 18,53
Tijdelijk uitverkocht
