Derde remlicht
Voor veel verkeersdeelnemers is dit het best zichtbare remlicht. Het derde remlicht zit namelijk bevestigd in de achterruit, op ooghoogte. Daarom is een derde remlicht ook een van de vereiste aan een auto, deze is namelijk het allereerst zichtbaar wanneer een auto remt. Derde remlichten zijn beschikbaar in verschillende formaten. Carpartsdirect.be verkoopt alleen originele derde remlichten van de beste kwaliteit.
Transparent, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Met gloeilamp, W5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, chroom, LED
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, zwart, LED
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, zwart, LED
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, LED, 6351HH, 6351 HH
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
| Voor OE nummer | 6351HH, 6351 HH |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, Getint, LED
| Kleur | Transparent, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, chroom, LED
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, ECE-getest, rood
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Achter, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Met gloeilamp, P21W
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, chroom, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Achter, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparent, Getint, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparent, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kofferruimte, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Kofferruimte |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 05.2016 |
| Productiedatum vanaf | 11.2007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 05.2016 |
| Productiedatum vanaf | 11.2007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 12.2010 |
| Productiedatum vanaf | 07.2003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Productiedatum vanaf | 11.2006 |
| Modeljaar tot | 2010 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood
| Kleur | Rood |
| Productiedatum tot | 12.2021 |
| Productiedatum vanaf | 09.2013 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood
| Kleur | Rood |
| Productiedatum tot | 12.2016 |
| Productiedatum vanaf | 10.2006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Met gloeilamp, Met ingebouwde wis/was sproeier, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wis/was sproeier |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum tot | 12.2021 |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Met LED, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Productiedatum vanaf | 06.2012 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Zonder gloeilamp, rood, W5W
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum vanaf | 04.2014 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, rood, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Productiedatum tot | 06.2018 |
| Productiedatum vanaf | 09.2008 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Rookgrijs, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Productiedatum tot | 08.2012 |
| Productiedatum vanaf | 06.2008 |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
