Derde remlicht
Voor veel verkeersdeelnemers is dit het best zichtbare remlicht. Het derde remlicht zit namelijk bevestigd in de achterruit, op ooghoogte. Daarom is een derde remlicht ook een van de vereiste aan een auto, deze is namelijk het allereerst zichtbaar wanneer een auto remt. Derde remlichten zijn beschikbaar in verschillende formaten. Carpartsdirect.be verkoopt alleen originele derde remlichten van de beste kwaliteit.
Voor stuur links/rechts, Met gloeilamp, LED, Certified Quality
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 38,00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met gloeilamp, P21W
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met gloeilamp, W5W, voor voertuigen met achterklep
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, Met LED, 037-47-870
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | 037-47-870 |
| Productiedatum tot | 03.2017 |
| Productiedatum vanaf | 06.2013 |
| Versie | Saloon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum tot | 08.2012 |
| Productiedatum vanaf | 05.2003 |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood
| Kleur | Rood |
| Productiedatum tot | 06.2006 |
| Productiedatum vanaf | 03.2002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achterspoiler, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Achterspoiler |
| Kleur | Rookgrijs |
| Productiedatum tot | 11.2013 |
| Productiedatum vanaf | 02.2007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Zonder lamphouder, W16W
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W16W |
ECE-getest, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, rood, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
