Diederichs Achterlicht
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, Ombouw op LED technologie, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs, rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, Ombouw op LED technologie, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterportier, rood
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Achter, Ombouw op LED technologie, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparant/grijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, P21/5W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21W, P21/5W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Getint, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Getint |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Getint, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Getint |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, P21W, P21/5W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links, P21W, P21/5W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W, PY21W, H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, grijs, P21/4W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Grijs |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, grijs, P21/4W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Grijs |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Gewicht [kg] | 1,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Gewicht [kg] | 1,49 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,69 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, LED, Met achteruitrijlicht
| Gewicht [kg] | 1,19 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, E1 1668
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Controleteken | E1 1668, ECE |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met remlicht, Met reflector, met achterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent, rood |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Versie | Hella |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, E1 1668
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Controleteken | E1 1668, ECE |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met remlicht, Met reflector, met achterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent, rood |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Versie | Hella |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED, W16W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | Magenti Marelli |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
