Diederichs Achterlicht
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 1645091 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 1645090 |
| Voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
ECE-getest, met optisch wiseffect, rood, Transparent
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
Transparant, rood, wit, Met remlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
Transparant, rood/zwart, Met remlicht (LED), met achterlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood/zwart |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED), met achterlicht (LED) |
MERCEDES-BENZ, rechts, Certified Quality, R5W
| Zonder beschrifting | MERCEDES-BENZ |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Hella |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1665093 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, PY21W, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1667091 |
Links, PY21W, P21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1667090 |
Zwart, rood, Links
| Kleur | Zwart, rood |
| Inbouwplaats | Links |
Transparant, rood, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rood, chroom, PY21W, LED
| Kleur | Rood, chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, rood, chroom, Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, chroom |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
Transparant, rood, LED
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, zwart, Getint, LED
| Kleur | Transparant, zwart, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptive grootverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1673693 |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1685093 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1685092 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Versie | Magenti Marelli |
Geel, rechts, P21/5W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1805091 |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, wit/rood, ECE-getest
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Registratietype | ECE-getest |
Rookgrijs, rechts, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 93174864 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1805693 |
| Versie | Depo / TYC |
Rookgrijs, Links, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 93174847 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1805692 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 1806191 |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 5 |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 90444142 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, chroom
| Kleur | Transparant, chroom |
| Aantal portieren | 3 |
Transparant, zwart, Met afgrenslicht (LED), Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Aantal portieren | 3 |
Transparant, rood, zwart, Met afgrenslicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, zwart |
| Lichtfunctie | Met afgrenslicht (LED), Met remlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Aantal portieren | 3 |
Transparant, zwart, Rookgrijs, Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, zwart, Rookgrijs |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aantal portieren | 3 |
Rookgrijs, Links, Buitenste deel, PY21W
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1825790 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1826091 |
| Versie | Depo / TYC |
