Hazet Autogereedschap
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Binnen zeszijdig, 12,5 (1/2"), Vierkant
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aandrijfzijde (profiel) | Binnen zeszijdig, Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 12,5 (1/2") |
| Voor artikelnummer | 4915/15, 4910/13 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 5 |
| Werkwijze | Manueel (handmatig) |
| Lengte [mm] | 122,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
12,5 (1/2"), Manueel (handmatig), Vierkant
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 12,5 (1/2") |
| Lengte 2 [mm] | 48 |
| Lengte 1 [mm] | 10 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 8 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 5,5 |
| Diameter [mm] | 23 |
| Nettogewicht [kg] | 0,07 |
| Werkwijze | Manueel (handmatig) |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
12,5 (1/2"), Vierkant, Manueel (handmatig)
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 12,5 (1/2") |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Lengte 2 [mm] | 50 |
| Lengte 1 [mm] | 10 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 11 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 7,8 |
| Diameter [mm] | 23 |
| Werkwijze | Manueel (handmatig) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, 20 (3/4"), Vierkant
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 19 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Buiten zeszijdig, Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 20 (3/4") |
| Lengte [mm] | 215 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, 20 (3/4"), Vierkant
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 21 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Buiten zeszijdig, Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 20 (3/4") |
| Lengte [mm] | 215 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4960F-160/2
| Voor artikelnummer | 4960F-160/2 |
| Aantal gereedschap | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4960N-45/12
| Voor artikelnummer | 4960N-45/12 |
| Nettogewicht [kg] | 0,04 |
| Aantal gereedschap | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4960R-160/4
| Voor artikelnummer | 4960R-160/4 |
| Aantal gereedschap | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4960V-160/2
| Voor artikelnummer | 4960V-160/2 |
| Aantal gereedschap | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
2-componenten greep
| Uitvoering gereedschap handgreep | 2-componenten greep |
| Lengte [mm] | 245 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dompelgelakt
| Oppervlakte | Dompelgelakt |
| Lengte [mm] | 190 |
| Aantal gereedschap | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 24 |
| Kophoogte [mm] | 10,2 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 5,5 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 0,6 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 1 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 9 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,42 |
| Aandraai hoek [graden] | 18 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 234 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 20 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 6,3 (1/4") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
6789-2:2017, DIN EN ISO, Zeskant, 6,3 (1/4")
| Kopbreedte [mm] | 24 |
| Kophoogte [mm] | 10,2 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 5,5 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 0,6 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 1 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 9 |
| DIN / ISO | 6789-2 |
| Aandraai hoek [graden] | 18 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 234 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 20 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Zeskant |
| Afmetingen aandrijfzeskant [mm (inch)] | 6,3 (1/4") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 24 |
| Kophoogte [mm] | 10,2 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 15,3 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 1,4 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,41 |
| Aandraai hoek [graden] | 18 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 234 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 20 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,25 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 6,3 (1/4") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
6789-2:2017, DIN EN ISO, Zeskant, 6,3 (1/4")
| Kopbreedte [mm] | 24 |
| Kophoogte [mm] | 10,2 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 15,3 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 1,4 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| DIN / ISO | 6789-2 |
| Aandraai hoek [graden] | 18 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 234 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 20 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,25 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Zeskant |
| Afmetingen aandrijfzeskant [mm (inch)] | 6,3 (1/4") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IEC 60900:2018, ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017
| Max. bedieningskracht [kg] | 11 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 2,1 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Aandraai hoek [graden] | 15 |
| Gereedschapisolatie | VDE |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 305 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 24 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,5 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 10 (3/8") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 32 |
| Kophoogte [mm] | 14,5 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 25 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 3,9 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 60 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,47 |
| Aandraai hoek [graden] | 12 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 320 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 30 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,5 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 10 (3/8") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 32 |
| Kophoogte [mm] | 14,5 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 43,5 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 6,9 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 120 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,8 |
| Aandraai hoek [graden] | 12 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 30 |
| Schaalverdeling [Nm] | 1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 10 (3/8") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 32 |
| Kophoogte [mm] | 14,5 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 25 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 3,9 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 60 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,49 |
| Aandraai hoek [graden] | 12 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 320 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 30 |
| Schaalverdeling [Nm] | 0,5 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 12,5 (1/2") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 44 |
| Kophoogte [mm] | 19,6 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 37 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 5,9 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 120 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Oppervlakte | Hard verchroomd |
| Nettogewicht [kg] | 1,17 |
| Aandraai hoek [graden] | 11,25 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 435 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 32 |
| Schaalverdeling [Nm] | 1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 12,5 (1/2") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 44 |
| Kophoogte [mm] | 19,6 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 38 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 6,1 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 120 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Nettogewicht [kg] | 1,15 |
| Aandraai hoek [graden] | 11,25 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 3 |
| Lengte [mm] | 421 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 32 |
| Schaalverdeling [Nm] | 1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 12,5 (1/2") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IEC 60900:2018, ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017
| Max. bedieningskracht [kg] | 37,4 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 6 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 120 |
| DIN / ISO | IEC 60900 |
| Aandraai hoek [graden] | 11,25 |
| Gereedschapisolatie | VDE |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 32 |
| Schaalverdeling [Nm] | 1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 12,5 (1/2") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2:2017, DIN EN ISO
| Kopbreedte [mm] | 44 |
| Kophoogte [mm] | 19,6 |
| Max. bedieningskracht [kg] | 47,4 |
| Min. bedieningskracht [kg] | 9 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 40 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 200 |
| DIN / ISO | ISO 1174-1, DIN 3120, 6789-2 |
| Oppervlakte | Hard verchroomd |
| Nettogewicht [kg] | 1,35 |
| Aandraai hoek [graden] | 11,25 |
| Schakelnauwkeurigheid ± [%] | 4 |
| Lengte [mm] | 545 |
| Aantal tanden (ratelmechanisme) | 32 |
| Schaalverdeling [Nm] | 1 |
| Aandrijfzijde (profiel) | Vierkant |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm (inch)] | 12,5 (1/2") |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
