Motul Motorolie
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 0,961 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN2, FORD WSS-M2C960-A1
| Bruto gewicht [kg] | 0,968 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN2, FORD WSS-M2C960-A1, FORD WSS-M2C945-B1, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C930-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN2, FORD WSS-M2C960-A1
| Bruto gewicht [kg] | 4,54 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN2, FORD WSS-M2C960-A1, FORD WSS-M2C945-B1, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C930-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 20W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,009 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RENAULT RN17 FE, C5, 0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,963 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17 FE |
| ACEA specificaties | C5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, RENAULT RN17 FE, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 5,175 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,982 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-8, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,934 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-8 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,956 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,978 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 18,18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, WSS-M2C952-A1, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,52 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, WSS-M2C952-A1, 0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| Bruto gewicht [kg] | 4,6 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,965 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,525 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,969 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-30, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,545 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,97 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, FORD WSS-M2C931-D, 5W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C931-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, FORD WSS-M2C931-D, 5W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,56 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C931-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,98 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,984 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 5W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,981 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,708 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,712 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
