Motul Motorolie
0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,962 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 3,656 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Low SAPS, SCANIA Low Ash, MAN M3477, FORD WSS-2MC213-A1
| Bruto gewicht [kg] | 18 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Versie | Low SAPS |
| Fabrieksadvies voor olie | SCANIA Low Ash, MAN M3477, FORD WSS-2MC213-A1, DETROIT D. DFS93K222, CUMMINS CES 20086 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-4.5, SCANIA LDF-4, RENAULT TRUCKS RLD-3, MTU Type 3.1, MAN M3775, MAN M3677, MACK EOS-4.5, former MB 228.52, former MB 228.51, former MB 228.31, DEUTZ DQC IV-18 LA, DAIMLER DTFR 15C120, DAIMLER DTFR 15C110, DAIMLER DTFR 15C100, DAF PSQL 2.1 E-LD, CATERPILLAR ECF-3 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | CK-4/SN |
| ACEA specificaties | E8, E7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CD, SG, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1 |
| API specificaties | CD, SG |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 4,54 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,968 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,976 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Full SAPS, MB 228.1, MAN 270, CF-4
| Bruto gewicht [kg] | 4,75 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Versie | Full SAPS |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 228.1, MAN 270 |
| API specificaties | CF-4, SF |
| ACEA specificaties | E2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO T903 2023, MA2, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,736 |
| Specificatie | JASO T903 2023 |
| JASO specificaties | MA2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO T903 2023, MA2, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| Specificatie | JASO T903 2023 |
| JASO specificaties | MA2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, 5W-30
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C4, MB 226.51, FIAT 9.55535-S4, RENAULT RN0720
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 226.51, FIAT 9.55535-S4 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, JALO M033MOT228, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,991 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | JALO M033MOT228 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,99 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,982 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, JASO MA M033MOT227, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,987 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | JASO MA M033MOT227 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C6, C5, VW 508 00 509 00
| Bruto gewicht [kg] | 4,515 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00 509 00, PORSCHE C20, FORD WSS-M2C956-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Low SAPS, DEUTZ DQC III-18 LA, DETROIT D. DFS93K222, CUMMINS CES 20100
| Bruto gewicht [kg] | 18,08 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Versie | Low SAPS |
| Fabrieksadvies voor olie | DEUTZ DQC III-18 LA, DETROIT D. DFS93K222, CUMMINS CES 20100, CUMMINS CES 20086, Allison TES-439 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-4.5, RENAULT TRUCKSRLD-3, MTUType 2.1, MAN M3775, MACK EOS-4.5, former MB 228.31, DAIMLER DTFR 15C100, CATERPILLAR ECF-3 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | CK-4 |
| ACEA specificaties | E11, E7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,981 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,924 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,7 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,728 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 0,966 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO MA2-M033MOT177, MA2, SN, SM
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| Specificatie | JASO MA2-M033MOT177 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SN, SM, SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NMMA FC-W, SL, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,926 |
| Specificatie | NMMA FC-W |
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
C5, JAGUAR STJLR.51.5122, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.51.5122 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
