×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "HB209"
4 Resultaten
×
Filter op
Zoek: HB209×
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10057
R5W, BA15s
LID10057
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,12
€ 0,64
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10059
R5W, BA15s
LID10059
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,33
€ 1,00
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Hella 8GA 002 071-371
Halogeen, Doos, ECE-getest
8GA 002 071-371
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 20,93
€ 7,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N209
Gloeilampfitting, BA15d
N209
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 0,98
€ 0,98
Tijdelijk uitverkocht
