×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "HB290"
4 Resultaten
×
Filter op
Zoek: HB290×
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Hella 8GA 006 841-241
PY21W, Halogeen, ECE-getest
8GA 006 841-241
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
€ 39,03
€ 13,66
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, mistlamp Magneti Marelli 008561100000
P21W
008561100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
€ 23,69
€ 8,29
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, mistlamp Hella 8GA 002 073-251
P21W, Halogeen, ECE-getest
8GA 002 073-251
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
€ 33,19
€ 11,62
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Magneti Marelli 008508100000
PY21W
008508100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
€ 2,54
€ 2,54
Tijdelijk uitverkocht
