×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "P21W12VLLCP10"
4 Resultaten
×
Filter op
Zoek: P21W12VLLCP10×
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10047
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
LID10047
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,12
€ 0,64
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10048
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
LID10048
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,84
€ 1,15
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10046
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
LID10046
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,93
€ 1,19
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 073-271
P21W, ECE-getest
8GA 002 073-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
€ 20,42
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
