×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "R10W HD"
Zoek: R10W HD×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-271
ECE-getest, R10W
8GA 002 071-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
€ 25,02
€ 8,76
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13814B2
Kogellamp, R10W, BA15s
13814B2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,02
€ 2,18
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0058SET
Kogellamp, R10W, BA15s
78-0058SET
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aantal | 10 |
€ 7,41
€ 3,70
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Magneti Marelli 004069100000
R10W
004069100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13814CP
Kogellamp, R10W, BA15s
13814CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,63
€ 1,48
Tijdelijk uitverkocht
