×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "R5W HD"
Zoek: R5W HD×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-261
R5W, ECE-getest
8GA 002 071-261
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
€ 23,38
€ 8,18
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 704
R5W, BA15s
1 987 302 704
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
€ 1,90
€ 1,90
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821B2
Kogellamp, R5W, BA15s
13821B2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,09
€ 2,09
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, markerings-/parkeerlicht Philips 13822CP
BA15d, Kogellamp, R5W
13822CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
€ 1,86
€ 1,86
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0057SET
Kogellamp, R5W
78-0057SET
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 5,87
€ 2,29
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp Magneti Marelli 004667100000
R5W
004667100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
€ 1,45
€ 1,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821CP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,14
€ 1,14
Tijdelijk uitverkocht
