×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "0 100 222 302"
312 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 0 100 222 302×
€ 229,63
€ 98,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,86
€ 70,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,50
€ 62,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 288,90
€ 98,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 252,37
€ 58,04
Tijdelijk uitverkocht
€ 269,71
€ 134,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 289,21
€ 89,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 350,92
€ 87,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 132,12
€ 67,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,69
€ 43,06
Tijdelijk uitverkocht
€ 110,57
€ 56,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 106,26
€ 54,20
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 7.59010
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
7.59010
| Nettogewicht [g] | 466 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 43,54
€ 18,28
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter UFI 23.102.00
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
23.102.00
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
€ 30,30
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505326
Regelsonde
2505326
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
€ 82,13
€ 74,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 63,46
€ 22,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,15
€ 40,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 65,69
€ 22,99
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3685
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
LF3685
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
€ 93,52
€ 32,73
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 90838
Verwarmd, Sprongsonde
90838
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,62
€ 77,43
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 1004130
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
1004130
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
€ 17,87
€ 6,79
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
