Zoekresultaten "09080"
Euro 5, met montagemateriaal
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Achteras rechts, Achteras links, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerdiameter [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | CIFAM |
Mechanisch, Met riemschijf
| Riemschijf-Ø [mm] | 90 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Riemschijven | Met riemschijf |
Links, Achterklep (5e deur), zwart, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Aantal contacten | 6 |
| Inbouwplaats | Links, Achterklep (5e deur) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Artikelnummer paar | 602 067 |
Links, Achterklep (5e deur), voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent, A70-55-0010
| Inbouwplaats | Links, Achterklep (5e deur) |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Lengte [mm] | 525 |
| Artikelnummer paar | A70-55-0010 |
Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent, Electrisch, Links achter
| Voor OE nummer | 6892009010 |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links achter |
Inductie sensor, Met kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,053 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Gewicht [kg] | 0,079 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
BREMBO
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | BREMBO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 152 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 285 |
Poly-V Tit, SAE, M12x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
Met insteek in binnenstuk (binnen), Met sleuf
| Mechanisch bewerkt | Met insteek in binnenstuk (binnen) |
| Lengte [mm] | 152 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 23 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sleuf |
Electrisch
| Gewicht [kg] | 0,186 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, M22x1.5, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 82 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 23 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Achteras, BREMBO
| Gewicht [kg] | 1,71 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | BREMBO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras onderaan, Plaatstaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | A70-0247 |
Driehoeksdraagarm, Vooras onderaan, rechts, Plaatstaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | A70-0246 |
Vooras, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Driehoeksdraagarm, Vooras, Rechts onder, Plaatstaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Rechts onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
Driehoeksdraagarm, Links onder, Vooras, Plaatstaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links onder, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Metaal
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Flensdiameter [mm] | 56 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 23 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Diameter ABS-ring [mm] | 80 |
