Zoekresultaten "101 047 001"
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Aansluituitvoering zaagtand
| Voor OE nummer | 047905115 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering zaagtand |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1007705 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 04E115561B, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 04E115561B |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Zonder ontstekingspoel, Bosch, 5 jaar garantie
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 138701 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ontstekingspoel |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Garantie | 5 jaar garantie |
5 jaar garantie, voor volledig elektronische ontsteking
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
Aansluituitvoering M4, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,84 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
