×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "101 107 001"
Zoek: 101 107 001×
€ 91,48
€ 61,29
Tijdelijk uitverkocht
Filter onderhoudspakket Vaico V60-3003
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
V60-3003
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
€ 117,91
€ 75,47
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 102934
Met riemschijf
102934
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 283,87
€ 175,99
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Kavo Parts WBK-4005
Achteras
WBK-4005
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 52,32
€ 33,48
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MD-WB-11901
Box
MD-WB-11901
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 85,14
€ 74,06
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MD-WB-11902
Box
MD-WB-11902
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 87,39
€ 76,02
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6781 40
Foto komt overeen met de leveringsomvang
713 6781 40
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 27,85
€ 17,54
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6782 50
Foto komt overeen met de leveringsomvang
713 6782 50
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 34,92
€ 22,00
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2137
19-2137
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 28,04
€ 28,04
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2230
19-2230
| Breedte [mm] | 14,7 |
| Binnendiameter [mm] | 26,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,2 |
€ 87,85
€ 87,85
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6152 30
Foto komt overeen met de leveringsomvang
713 6152 30
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 59,41
€ 33,87
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Dt Spare Parts 1.19150
Filter insert, 2 jaar garantie
1.19150
| Nettogewicht [g] | 167 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 15,37
€ 6,30
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41203
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41203
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,93
€ 13,09
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z93
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z93
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 GH-8 DTURX |
€ 9,62
€ 6,92
Tijdelijk uitverkocht
Vacuumpomp Engitech ENT400033
Diesel, Haaks, Mechanisch, Met afdichtring
ENT400033
| Brandstoftype | Diesel |
| Vorm | Haaks |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Technisch informatienummer | SI 0109-11 |
€ 396,75
€ 154,73
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MI-WB-11789
Box
MI-WB-11789
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 36,84
€ 31,31
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345101
M10X1, PIN
345101
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 10,18
€ 10,18
Tijdelijk uitverkocht
