Zoekresultaten "101 107 002"
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27,4 |
| Aantal looprollen | 2 |
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27,4 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal tanden | 132 |
| Lengte [mm] | 1257 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aantal looprollen | 2 |
Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 36 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,6 - 2,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
M10x1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,8 |
| Kleurmarkering | Wit |
5705.GQ, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
M 10x1, wit, Met pakkingen
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,8 |
IK20TT, 22401-1P116, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-1P116 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Gewicht [kg] | 0,02 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6000100127 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
3 versnellingen, R236
| Aantal versnellingen | 3 versnellingen |
| Gewicht [kg] | 2,09 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 132 |
| Breedte [mm] | 27,0 |
| Voor artikelnummer | R236 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
