Zoekresultaten "101 410"
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178753 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178752 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178757 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178756 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 231 |
| Buisdiameter [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Alternative
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 649 |
| Netbreedte [mm] | 342 |
| Materiaal | Aluminium |
| Versie | Alternative |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, 6G918005FD, Met afdichtring, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Voor OE nummer | 6G918005FD |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Netlengte [mm] | 672 |
| Netbreedte [mm] | 455 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Massief, E1 90R-02C0248/0676, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 14,0 |
| Binnendiameter [mm] | 160,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,0 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 110,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0248/0676 |
| Hoogte [mm] | 67,0 |
| Centreringdiameter [mm] | 65,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 270,0 |
Met voorzetruit, M14X1,5
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,201 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorzetruit |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 134 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
