Zoekresultaten "101 810"
M14, 16 [mm]
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 16 [mm] |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Voor OE nummer | 8200660025 |
| Breedte [mm] | 21,3 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aantal groeven | 6 |
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 98 |
| Voor OE nummer | 7700429310 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 98 |
| Voor OE nummer | 7711134564 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Donkergrijs, blauw
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
OE BOSCH
| Elektrische regeling | |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,5 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-D PLUG 84, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-D PLUG 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug, M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Platinum g, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3,1 |
| Kwaliteitsgraad | Platinum g |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-6 DIPS3 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 AU |
Draairichting met de klok mee, PL55, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 194,00 |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,50 |
| Lengte [mm] | 208,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,00 |
| Lengte [mm] | 200,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Draairichting met de klok mee, re 56
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 56 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Flensbevestiging, Meervoudige riemschijf
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 49 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 890 |
| Lengte 2 [mm] | 529 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 14 |
Kunststof
| Diameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
