Zoekresultaten "110 061 001"
Doos, R90 Homologated, Keramiek, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Doos |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,4 |
| Materiaal | Keramiek |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20960 |
| Aanvullende informatie | Jurid White Low Dust |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, zonder afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 87 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 20961 |
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Achteras, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
IW16TT, 90919-01115, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01115 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4727114 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
IW20TT, MS851302, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MS851302 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Breedte [mm] | 28,1 |
| Lengte [mm] | 28,1 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
Achteras, Met remvoeringen, 1KY, interne ventilatie
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remvoeringen |
| Voor PR nummer | 1KY |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
Achteras, Met remvoeringen, 1KD, 1KW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remvoeringen |
| Voor PR nummer | 1KD, 1KW, 1KF, 1KE |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,5 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
Achteras, Met remvoeringen, massief
| Gatdiameter [mm] | 15,6 |
| Aantal gaten | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 125 |
| Minimale dikte [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remvoeringen |
| Hoogte [mm] | 39,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
Achteras, Met remvoeringen, massief
| Gatdiameter 2 [mm] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,3 |
| Binnendiameter [mm] | 140 |
| Aantal gaten 2 | 9 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gatdiameter [mm] | 15,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remvoeringen |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 146 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 54,8 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Voldoet aan ECE norm | R90 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 113-1306X |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| Voldoet aan ECE norm | R90 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 109-1263, 109-1211 |
Achteras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| Voldoet aan ECE norm | R90 |
Buiten, Achteras, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Lengte [mm] | 69,5 |
| Diameter [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 57005112 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
