Zoekresultaten "110 811 001"
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,5 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 99,5 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1007705 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 04E115561B, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 04E115561B |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Vooras, 462101666R, M10X100
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Voor OE nummer | 462101666R |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Achteras, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Voor OE nummer | 7704001955 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Achteras, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Voor OE nummer | 7700811705 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Sachs
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Voor vliegwielfabrikant | Sachs |
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Vooras rechts, Vooras links, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 445 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Binnendraad 1 [mm] | M 10 x 1,0 |
| Binnendraad 2 [mm] | M 10 x 1,0 |
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Achteras rechts, Achteras links, M 10 x 1,0
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 410 |
| Binnendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras links, M14x1.5, Met binnendraad, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Draadtype | Met binnendraad, Met rechtse schroefdraad |
23,8, Buiten, Vooras links, J4830822
| Lengte 1/2 [mm] | 23,8 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links |
| Lengte [mm] | 94 |
| Artikelnummer paar | J4830822 |
