Zoekresultaten "111 999 001"
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 16,764 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Aan beide zijden, Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Breedte [mm] | 16,7, 14,6 |
| Binnendiameter [mm] | 31,8, 17,5 |
| Buitendiameter [mm] | 59,1, 39,9 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Met ingebouwde ABS sensor, Met wielnaaf
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor, Met wielnaaf |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5, L29150
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
| Artikelnummer paar | L29150 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
16x1,5, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5, L29149
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendraad [mm] | 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
| Artikelnummer paar | L29149 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
Vooras rechts, M 16x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendraad [mm] | M 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 49399104 |
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
