Zoekresultaten "113 002 001"
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Zonder houder, zwart/grijs, IP5K4, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Zwart/grijs, Zonder houder, Wisselaar, Kunststofbehuizing
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Dikte [mm] | 35 |
Zwart/grijs, Zonder houder, IP34, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Werkkontakt, Wisselaar
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met verbindingsplaat, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 35 |
M 10x1 con., zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1 con. |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,40 |
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 48 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 91 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder houder, Zonder wisfunctie, Kunststofbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder wisfunctie |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zonder houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Wisselaar
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 87,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 193,7 |
| Hoogte 1 [mm] | 23,9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 10,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 30,2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80,0 |
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Breedte [mm] | 28,1 |
| Lengte [mm] | 28,1 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Draairichting tegen de klok in, Met toplager, re 75
| Totale lengte [mm] | 221 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Starteruitvoering | Met toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Re 75 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
