Zoekresultaten "1136"
Achterklep (5e deur), Kofferruimte, Met stuurhuisrubber
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur), Kofferruimte |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 240660247 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wis/was leiding |
| Aantal contacten | 9 |
| Aantal leidingen | 9 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, 144114428R
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 144114428R |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Gegoten staal, Zonder fuseekogel, met rubberlager
| Standaard | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Lengte [mm] | 288 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 210632 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 56 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Artikelnummer paar | 270049 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, ATE
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 2740 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, ATE
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 2741 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Hoogte 1 [mm] | 58,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,9 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 177,8 |
| Breedte 2 [mm] | 177,8 |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Dikte 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 363 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, 821 0153 10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 821 0153 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, 821 0152 10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 821 0152 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Gegoten staal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1136A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1136A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1136, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1136 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, rechts boven, 11360JD500
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, rechts boven |
| Voor OE nummer | 11360JD500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, rechts boven, 11360JD70A
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, rechts boven |
| Voor OE nummer | 11360JD70A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, rechts boven |
| Voor OE nummer | 8200338385 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, rechts boven |
| Voor OE nummer | 8200575641 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 11360AY600
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 11360AY600 |
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H21W, P21W, P21/4W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, P21W, P21/4W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1427091 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H21W, P21/4W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1427090 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT 3/8 24
| Lengte [mm] | 208 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT 3/8 24 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT 3/8 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 241 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 323 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
