Zoekresultaten "1474"
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 1462414080 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-10144 |
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Vooras links, 6G913K171AAD, BSP25309
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 6G913K171AAD |
| Artikelnummer paar | BSP25309 |
Vooras rechts, 2S613K185AE, BSP25313
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 2S613K185AE |
| Artikelnummer paar | BSP25313 |
1"1/8-16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat | 1"1/8-16UNF |
| Hoogte [mm] | 128,5 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Filter type | Opschroeffilter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, M10x1.5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 601 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 23 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 920 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| Diameter 2 [mm] | 84,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
725 X 451 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 725 X 451 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 725 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trojkatny, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M16x1,5
| Aansluittechniek | Trojkatny |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Totale lengte [mm] | 1285 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Dempermodule, Pen bovenaan
| Nokdiameter [mm] | 16 |
| Min. lengte [mm] | 290 |
| Gewicht [kg] | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Dempermodule |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Max lengte [mm] | 461 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Brug bovenaan
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/22X160A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, BSG 30-350-009
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 920 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Componentennummer | BSG 30-350-009 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, BSG 30-350-010
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Componentennummer | BSG 30-350-010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, BSG 30-350-011
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 920 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Componentennummer | BSG 30-350-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, BSG 30-350-012
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Componentennummer | BSG 30-350-012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 455 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Alternative
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 470 |
| Materiaal | Aluminium |
| Versie | Alternative |
