Zoekresultaten "1834"
Met sleuf in binnendeel, 8-kogelige koppeling, M16x1.5, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 86 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | 8-kogelige koppeling |
| Lengte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 37 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5x72
| Lengte [mm] | 550 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 31 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 27 |
| Ruilartikel | |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 86 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5x72 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, massief, Met ABS sensorring, Met wiellager
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 64,5 |
| Diameter steun [mm] | 35 |
| Minimale dikte [mm] | 10,0 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 118,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met wiellager |
| Controleteken | E1 90R-02C0444/0014 |
| Hoogte [mm] | 102,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 280,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 61 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 235,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,5 |
| Buitendiameter [mm] | 315 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 22,22 |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3700 |
| Gewicht [kg] | 1,35 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 192 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, Met koelkanaal, Accu / Batterij, Electrisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Met koelkanaal, Accu / Batterij, 1EA965567D
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Voor OE nummer | 1EA965567D |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Met koelkanaal, Accu / Batterij, 1EA965567
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Voor OE nummer | 1EA965567 |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Hydrolager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links achter, Vooras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links achter, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 22368 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts achter, Vooras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 22367 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Bovenaan, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76, 64 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met linkse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 LHT, M24 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Met ABS sensorring, Met vetkap
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 102 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met vetkap |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06 15 418, Gesloten ketting, Simplex
| Voor OE nummer | 06 15 418 |
| Aantal schakels | 134 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 30 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Dikte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 38, 61 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IT20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IT20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IT20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IT20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1315691 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links
| Breedte [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts
| Breedte [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
