Zoekresultaten "1885"
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Met afsluitdeksel, Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Met afsluitdeksel, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Voor hoge druk, Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Voor hoge druk, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 3,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Aantal cilinders | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, System HITACHI, zwart, Incl. bougiestekker
| Lengte incl. stekker [cm] | 16 |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | System HITACHI |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Totale lengte [mm] | 112,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 2 [mm] | 6,3 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12,7 |
| Vonklengte [mm] | 2,15 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering M4, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M10 x 1,0, M4 x 0,7, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 x 0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 121,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-242945 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-256379 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Rechts voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Elektrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 3293762 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 3606624 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 3606623 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, met TÜV®-keuring, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, met TÜV®-keuring, Met grondlaag, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, met TÜV®-keuring, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Bol-vormig, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, met TÜV®-keuring, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7295284 |
| Fabrikant | TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7295283 |
| Fabrikant | TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7295302 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7295301 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7295312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7295311 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7295402 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7295401 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 7295502 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 7295501 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
