Zoekresultaten "1958"
Gemoffeld, Wielzijde, Constante snelheid askoppeling, Met ABS-ring
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 150,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Aandrijfas | Met ABS-ring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 372 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 65,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 287 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 170 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, M36x1.5, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4-16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 649 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 35 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Pneumatisch, oliegekoeld
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Type koeling | Oliegekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Aanvullende informatie | ** FACTORY NEW ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Hoogte [mm] | 75 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 320 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC428 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Hoogte [mm] | 75 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Lengte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 320 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC427 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Let op de serviceinformatie |
Carbon filter, Filter insert
| Filter type | Carbon filter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82 00 709 142, Met behuizing, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Voor OE nummer | 82 00 709 142 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steunen, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 12559 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met steunen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 12558 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met steunen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29506 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steunen, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29505 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtmassameter tot turbolader
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Luchtmassameter tot turbolader |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5856931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV30X135A |
3 jaar garantie, 23,17x26,5-24N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 23,17x26,5-24N |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE30/12X237 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 4x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Schroefdraadmaat 1 | 4x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
