×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "20163"
Zoek: 20163×
Airco compressor NRF 32769G
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
32769G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-8239 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | FZ / JE |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
€ 425,19
€ 425,19
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor NRF 32771G
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met PAG compressorolie, rechthoekig
32771G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-8244 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | QC |
| Versie | With Dust Cover |
€ 507,96
€ 507,96
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor NRF 32780G
GENUINE SANDEN, V-riemschijf, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
32780G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-4147 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SB |
€ 439,84
€ 439,84
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor NRF 32806G
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
32806G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD5H09-5077 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | K |
| Schroefdraad ingang | 7/8" |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" |
€ 456,17
€ 456,17
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor NRF 32808G
GENUINE SANDEN, Met afdichtring, Met PAG compressorolie, Ovaal
32808G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15-4463 |
| Aantal groeven | 1 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | QC |
€ 538,81
€ 538,81
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor NRF 32814G
GENUINE SANDEN, Met dubbelriemschijf, Met PAG compressorolie, Rond
32814G
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 152 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 300 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15-7975 |
| Aantal groeven | 2 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CB |
| Aansluitdraad | 1"-14 / 1"-14 |
€ 617,10
€ 617,10
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Nissens 89165
SANDEN, PAG 46, SD7V16, R 134a
89165
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 154 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 378,17
€ 378,17
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Nissens 899917
SANDEN, PAG 46, SD7H15, R 134a
899917
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 135 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 319,89
€ 319,89
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Hutchinson HEG 228
HEG 228
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,20 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Diameter [mm] | 60 |
€ 138,80
€ 36,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 110,63
€ 110,63
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 3497 R
Opschroeffilter, 1-16 UNF
S 3497 R
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 96 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
€ 37,36
€ 14,94
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfas Era Benelux DA54054
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, voor voertuigen met ABS
DA54054
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 538 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 98 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 108 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
€ 277,09
€ 277,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,01
€ 20,01
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180047
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
ADBP180047
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 31,25
€ 12,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180050
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
ADBP180050
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 81 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
€ 28,35
€ 12,48
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K11448A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7H15
K11448A
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 5010605474 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor ID | 7H15 |
| Aantal groeven | 10 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | SQ |
€ 329,43
€ 326,14
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Dayco ATB2031
ATB2031
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 40,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 30,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
€ 91,33
€ 42,01
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2308
ATB2308
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 31,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,5 |
€ 77,45
€ 33,30
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Dayco ATB2368
ATB2368
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 33,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 33,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,0 |
€ 168,29
€ 57,22
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2386
ATB2386
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 49,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 33,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
€ 334,64
€ 150,58
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Dayco ATB2424
ATB2424
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 33,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 33,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,0 |
€ 187,04
€ 39,28
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2500
ATB2500
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 37,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 37,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,0 |
€ 137,36
€ 61,81
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Gates T41086
Glad
T41086
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
€ 257,97
€ 257,97
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Gates T42141
Metaal, Glad
T42141
| Breedte [mm] | 32 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Oppervlakte | Glad |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
€ 49,14
€ 51,59
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Gates T43156
Glad
T43156
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 55,5 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
€ 41,38
€ 52,55
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
