Zoekresultaten "32520"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 19,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 25,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
Doos, Geventileerd, Met schroeven, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 37 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Gewicht [kg] | 28,84 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
1/8 x 28 BSP
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77 |
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 150 |
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd, 39210-02500
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 39210-02500 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0340 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M8 B+;Plug, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0294 |
| Klem | M8 B+ |
| Plug | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 54,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,93 |
Interne ventilatie, Gecoat
| Aantal boringen | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,8 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 68 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 812499152 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 445 |
| Aantal leidingen | 1 |
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 1 |
