Zoekresultaten "4843"
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946502270 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 0258006898 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Inductie sensor
| Voor OE nummer | 7009578 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 106 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
Vooras, 54626-2B000 S1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 54626-2B000 S1 |
Vooras, PU (Polyurethaan), Thermoplastic
| Lengte [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Thermoplastic |
Vooras rechts, Vooras links, Onder, 54530-2S500
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Voor OE nummer | 54530-2S500 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
E1 90R-01811/149, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, AKEBONO
| Breedte [mm] | 119,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 47,3 |
| Controleteken | E1 90R-01811/149 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | AKEBONO |
| WVA-nummer | 20870 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 8,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Per twee vervangen |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Met kogellager
| Gewicht [g] | 1062 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Zonder kabel, zwart, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Onder, Achter, Vooras, 4F0407183E
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 4F0407183E |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Vooras, ECE R90 APPROVED
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 47,4 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 119,6 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
Vooras, ECE R90 APPROVED
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 51,5 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 131,5 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 37,5 |
ECE-getest, 21/4, P21/4W, Blisterverpaking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
