Zoekresultaten "50001"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M6 x 1, M8 x 1,25, M16 x 1,5, M22 x 1,5
| Maat van inwendige schroefdraad | M6 x 1, M8 x 1,25, M16 x 1,5, M22 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 81 |
| Breedte [mm] | 144 |
| Lengte [mm] | 112 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1745 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame, Met expansievat, Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 920 |
| Netbreedte [mm] | 920 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 765 |
| Netbreedte [mm] | 920 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 56 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch, rood, M16 x 1,5, voor voorraaddruk
| Werkwijze | Automatisch |
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Koppelinguitvoering (persluchttechniek) | Voor voorraaddruk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Schijfremmen
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 270 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Voor OE nummer | 71794760 |
| Aantal tanden | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02M 911 023 FX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Voor OE nummer | 02M 911 023 FX |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 72,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Kogelgroeflager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Lageruitvoering | Kogelgroeflager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 196 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 114,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 124,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Binnendiameter [mm] | 14,3 |
| Buitendiameter [mm] | 58,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Voor, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder start/stop
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kogellager
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24 x 1,5, M30 x 1,5 RHT, M30 x 1,5 LHT, Vooras
| Buisdiameter [mm] | 40 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M30 x 1,5 LHT |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 1595 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Conusafmeting [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/8" - 16, Long life filter, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/8" - 16 |
| Filter type | Long life filter, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 263 |
| Binnendiameter [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, WABCO 485 F-Ö
| Breedte [mm] | 161,8 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 111,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | WABCO 485 F-Ö |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
6HP26Z, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, V20-0574, Met pakking
| Diepte [mm] | 495 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP26Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor artikelnummer | V20-0574 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Met ombouwset, wisselfilter |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set, 6HP26Z, 6HP26 X, 6HP32
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | 6HP26Z, 6HP26 X, 6HP32, 6HP28 X |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Inhoud [liter] | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor oliespoeling, Met afdichtring |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
