Zoekresultaten "9 055"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 873/S
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 165,0 |
| Breedte [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 873/S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 643 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 55 |
| Lengte [mm] | 524 |
| Breedte [mm] | 12,7 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 385 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 401 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Links, Gegoten staal
| Hoogte [mm] | 95 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Links |
| Lengte [mm] | 460 |
| Breedte [mm] | 450 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC1332 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/8, S13, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | NPTF1/8 |
| Sleutelwijdte | S13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 288 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 328 |
| Netbreedte [mm] | 837 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 60 92 6454 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwdiameter [mm] | 22 |
| Totale hoogte [mm] | 77 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 554 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, RE-WP-1053
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 49,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 64 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | RE-WP-1053 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, rood, MB 236.41, BMW ETL 7045E
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | MB 236.41, BMW ETL 7045E, GM DEXRON VI, BMW ETL 8072B, GM GMN10060 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
