Zoekresultaten "9 072"
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal, Watergekoeld
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 385 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZEXEL-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | ZEXEL-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17EC |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
Voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 150 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 174 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 37,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,6 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 368,0 |
| Breedte [mm] | 181 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 952 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 35,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,6 |
| Diameter 3 [mm] | 19,0 |
| Diameter 4 [mm] | 113,0 |
| Hoogte [mm] | 317,7 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 305 |
| Buitendiameter [mm] | 199,4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Met frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 870 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Zonder frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 838 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Met frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 862 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller, met montagemateriaal, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 622 |
| Netbreedte [mm] | 419 |
| Materiaal | Aluminium |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 530 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Netdiepte [mm] | 33 |
| Netlengte [mm] | 616 |
| Netbreedte [mm] | 530 |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte [mm] | 34,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter [mm] | 60,5 |
| Artikelnummer paar | 270046 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,54 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 264 |
| Artikelnummer paar | 86-0824 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,96 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Elektrisch, Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, 7SBU17A, R 1234yf, R 134a
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17A |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wit, M 12x1,5
| Behuizingskleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
