Zoekresultaten "9 164"
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, Keramiek
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Epad, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Kwaliteit | Epad |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, Keramiek
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 57,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 152 |
| Breedte 2 [mm] | 150 |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Brembo
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 20,1 |
| Hoogte [mm] | 49,9 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Brembo |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BOSCH
| Diameter steun [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH
| Diameter steun [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,5 |
| Voor OE nummer | 1726022 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opbouw, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, met nokkenasverstelling, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, met nokkenasverstelling, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, 3/2-wegventiel, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | 3/2-wegventiel, Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Geschroefd, Accu / Batterij
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Kabellengte [mm] | 330 |
Geschroefd
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Accu / Batterij, Geschroefd
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Voor voeruigen met standkachel
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Zonder kabelset, Geschroefd, Accu / Batterij
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder kabelset |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Kabellengte [mm] | 340 |
Opschroeffilter, M 16 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1,5 |
Achteras, 60 777 601, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,0 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 44,6 |
| Voor OE nummer | 60 777 601 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Accu / Batterij, Geschroefd
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Accu / Batterij |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 280 |
Links voor
| Aantal aansluitingen | 19 |
| Inbouwplaats | Links voor |
